LOKALITA

ZAŽIJTE VÝHODY MĚSTA

S KOMFORTEM POKLIDNÉHO VENKOVA

Bučovice jsou jedinečnou lokalitou s plnou občanskou vybaveností nadosah klidu a přírody s dostupností veškerých služeb v okolí.

Školy v pěší dostupnosti pro bezpečí a pohodlí vašich dětí.

25 MINUT OD BRNA

Toužíte po nerušeném klidu a soukromí, ale chcete zůstat v centru dění? Bydlení v Bučovicích vám nabízí obojí! Obklopte se nádhernou přírodou včetně nedalekého lesa, ale pokud se vám zasteskne po velkoměstě, stačí jen sednout do auta a za 25 minut jste v Brně. Zní to skvěle, že?

VŠUDE PĚŠKY NEBO NA KOLE 

Za nákupy i pochůzkami nemusíte nikam jezdit. Můžete je v pohodlí vyřešit v rámci vašeho města i blízkého okolí a ušetřit si tak spoustu času pro sebe a pro své blízké. Nechte auto doma. Díky skvělé dostupnosti na vlak i autobus to budete mít všude blízko.

DOMOV PRO TY, KTEŘÍ MILUJÍ

PŘÍRODU A KLID S VÝHODAMI 

VELKOMĚSTA

Milujete procházky lesem či výlety na kole? Jižně od Bučovic se zvedají svahy Ždánického lesa, který je ideálním místem pro cyklistické i pěší výlety. To vše v pěší vzdálenosti vašeho domu. Poblíž najdete také tenisové kurty, krytým plavecký bazén, nebo fotbalové a baseballové hřiště.

DOMOV PRO MILOVNÍKY

KULTURY I VÍNA

Místní kulturní centrum společně s kinem a zámkem celoročně připravují bohatý program pro místní i turisty. Užívat si můžete přednášky, filmy, koncerty i nejrůznější trhy a festivaly.

VŠE V DOSAHU ZA

POUHÝCH PÁR MINUT 

Oceníte také dostupnost veškerých služeb v okolí spolu s množstvím škol pro děti každého věku i nekonečnými možnostmi, jak trávit volný čas v blízkosti vašeho vysněného domova.

POZNEJTE MÍSTO, KDE BUDETE CHTÍT ŽÍT

MÁTE OTÁZKY?

Zanechejte nám zde zprávu a my se vám ozvem.